Litoměřice Galerie Na Soutoku

Informace o provozovně

Obchodní galerie Na Soutoku je situována u hlavního dopravního tahu do centra města u ulice Želetická v areálu hypermarketu Interspar a hobbymarketu OBI.

Budova s jedním nadzemním a podzemním podlažím má výbornou polohu a díky snadné dostupnosti a blízkosti historického centra města se stává novou destinací pro nákupy, občerstvení a zábavu i pro naše nejmenší. Človíčkov najdete přímo v centru Obchodní galerie.

Nabízíme Vám atraktivní prostory ke konání narozeninových oslav. Dětské hřiště o rozloze 298m2. V něm si děti najdou zábavu všemožného druhu. Je zde autodráha, kuchyňka, skluzavky, houpačky a trampolína.

Dále zde naleznete kočárky, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky. Těšíme se na vás!

  • Obchodní galerie Na Soutoku
    Želetická 2277
    412 01, Litoměřice
  • Pondělí – Neděle: 9:00 – 19:00
  • + 420 731 248 266
  • litomerice@clovickov.cz

V
59 Kč / dítě

Vstupné

N
159 Kč / dítě

Narozeniny

Naplánovat narozeniny
Človíčkov Litoměřice Galerie Moritz

Navštivte nás.

motyl-vyska

Proč si vybrat Človíčkov?

Odpočinek pro vás, zábava pro vaše děti.

Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky.

Dejte dětským oslavám nový rozměr.

V našich prostorách nabízíme možnost prožít opravdu nezapomenutelné dětské narozeninové i jiné oslavy. Zajímají-li Vás bližší informace najdete zde na webu pod jednotlivými provozovnami.

Animační programy pro celou rodinu.

Dále pro Vás Človíčkov připravuje vždy aktuálně, případně k danému tématu, animační programy a vystoupení určené pro Vaše nejmenší. Celá rodina může strávit společné chvíle nebo i poznat nové přátele.