Ostrava OC Laso

Informace o provozovně

Človíčkov se nachází v nákupním centru LASO ve 2. patře třípodlažní budovy přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí.

Celá budova prošla v roce 2006 kompletní rekonstrukcí se zaměřením na rozšíření obchodních jednotek a v současné době nabízí zboží rozmanitého sortimentu. Od roku 2010 jsme také součástí tohoto komplexu.

Těšíme se na vás, pokud rádi věnujete chvilku svému odpočinku a vašim ratolestem se postaráme o zábavu naším prostřednictvím.

  • Obchodní centrum Laso
    Masarykovo nám. 15
    70200, Ostrava
  • Pondělí – Pátek: 9:00 – 19:00
    Sobota: 9:00 – 13:00
  • +420 775 858 750‬
  • ostrava@clovickov.cz

V
59 Kč / dítě

Vstupné

N
159 Kč / dítě

Narozeniny

Naplánovat narozeniny
Človíčkov Ostrava OC Laso

Navštivte nás.

motyl-vyska

Proč si vybrat Človíčkov?

Odpočinek pro vás, zábava pro vaše děti.

Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky.

Dejte dětským oslavám nový rozměr.

V našich prostorách nabízíme možnost prožít opravdu nezapomenutelné dětské narozeninové i jiné oslavy. Zajímají-li Vás bližší informace najdete zde na webu pod jednotlivými provozovnami.

Animační programy pro celou rodinu.

Dále pro Vás Človíčkov připravuje vždy aktuálně, případně k danému tématu, animační programy a vystoupení určené pro Vaše nejmenší. Celá rodina může strávit společné chvíle nebo i poznat nové přátele.